Home » Recenzje » Keto Actives – najlepszy na spalenie tłuszczu: skład, działanie, opinie

Keto Actives – najlepszy na spalenie tłuszczu: skład, działanie, opinie

Nawet 12 i więcej kg w ciągu miesiąca możesz zrzucić przechodząc na dietę ketogeniczną. Taki efekt osiągniesz wprowadzając organizm w stan ketozy, który polega na tym, że energia jest czerpana z zapasów tłuszczu. Dieta ketogeniczna jest bodaj najskuteczniejszą dietą. Niestety nie jest łatwa w stosowaniu, ale w osiągnięciu stanu ketozy pomoże ci > Keto Actives. Suplement, który powstał po to, by jak najszybciej spalać tkankę tłuszczową.

Zaprezentujemy ci jego działanie. A już na początku warto zaznaczyć, że choć mylnie można by sądzić, iż jest on przeznaczony dla osób stosujących dietę ketogeniczną, to w gruncie rzeczy nadaje się do stosowania przez każdego, kto chce się pozbyć nadwagi lub otyłości.

Ketoza, czyli skuteczne spalanie tłuszczu

Dieta ketogeniczna jest dietą, która ma wywołać stan tzw. ketozy. Ketoza to nic innego jak sytuacja, w której organizm pozyskuje energię z nagromadzonych wcześniej tłuszczy (własnej tkanki tłuszczowej). Ten stan jest bardzo korzystny dla osób odchudzających się. Niestety trudno go osiągnąć bez wprowadzenia dość drastycznych zmian w diecie. Zmiany te polegają na odżywianiu, w którym aż 80% pożywienia stanowią tłuszcze, a pozostałe 20% to węglowodany i białka.

Jak łatwo się domyślić oznacza to prawdziwą rewolucję. I to rewolucję, którą niełatwo wprowadzić w życie, wszelkiego rodzaju ułatwienia bardzo się więc przydają. Również na tym polu Keto Actives sprawdza się wyśmienicie.

Ketoza jest zjawiskiem korzystnym również ze względów zdrowotnych. Dietą ketogeniczną leczy się np. padaczkę u dzieci czy choroby metaboliczne dorosłych (cukrzyca typu II). Czasami warto więc wywołać u siebie ten stan również ze względów zdrowotnych.

Keto Actives – co to za suplement?

Keto Actives to suplement bazujący na naturalnych składnikach, które (jak wynika z badań) znacząco poprawiają proces spalania tkanki tłuszczowej. Ułatwiają w ten sposób odchudzanie. O tych składnikach za moment opowiemy.

Suplement ten nie tylko ułatwia przejście na tryb pozyskiwania energii z tkanki tłuszczowej u osób przechodzących na dietę keto, ale wręcz same wywołują ten efekt. Dzięki Keto Actives można uzyskać efekty zbliżone do tej diety.

Produkt działa na 4 sposoby:

 • zmniejsza poziom insuliny we krwi, przez co obniża apetyt,
 • poprawia spalanie tkanki tłuszczowej,
 • ułatwia trawienie tłuszczów (bardzo przydatne przy keto diecie),
 • zwiększa wydolność treningową.

Keto Actives – skład i działanie

Wysoka skuteczność Keto Actives to efekt działania składników zawartych w suplemencie. Każdy z nich spełnia jakąś rolę, a co najważniejsze składniki współpracują ze sobą. W Keto Actives znalazły się:

 • ForsLean® – specjalnie opracowany ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, który zawiera aż 10% forskoliny. Forskolina natomiast jest bodaj najskuteczniejszym naturalnym reduktorem tkanki tłuszczowej. W badaniach potwierdzono, że już 250 mg ForsLean® skutkuje wyraźną redukcją tłuszczu w organizmach przyjmujących tę formę ekstraktu osób,
 • Clarinol® – to z kolei specjalnie opracowana forma CLA (sprzężonego kwasu linolowego), który stosowany w odpowiednich ilościach również znacząco przyczynia się do zwiększenia spalania tkanki tłuszczowej. Przechodząc na dietę keto najprawdopodobniej dostarczysz sobie sporo CLA (zawartego w tłustych produktach pochodzenia zwierzęcego), jednak jeśli nie chcesz na tę dietę przechodzić – masz do dyspozycji Clarinol® w Keto Actives,
 • Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy – bardzo dobrze wpływa na pracę przewodu pokarmowego, ale przede wszystkim silnie stymuluje metabolizm, ze szczególnym uwzględnieniem tłuszczów,
 • Ekstrakt z owoców papryczki rocznej – jest źródłem kapsaicyny, która przyspiesza spalanie tłuszczu poprzez działanie termogeniczne, ma właściwości przeciwzapalne i dobrze wpływa na trawienie,
 • Kofeina bezwodna – kofeina stymuluje lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych. Dodatkowo dodaje energii, co też jest nie bez znaczenia przy odchudzaniu,
 • Ekstrakt z owoców czarnego pieprzu – z jednej strony wspomaga redukcję wagi, z drugiej – zwiększa przyswajalność innych składników. Dzięki temu suplement działa naprawdę intensywnie. Piperyna zawarta w pieprzu pozwala wykorzystać jego cały potencjał,
 • Ekstrakt z korzenia ashwagandhy – dodaje energii i poprawia nastrój, pomaga w kontrolowaniu wagi,
 • Chrom – stabilizuje poziom glukozy we krwi, dzięki czemu zmniejsza apetyt i ochotę na podjadanie.

Pełną listę składników wraz z ich dawkami (etykieta) znajdziesz na stronie > KetoActives.pl.

Jak widzisz formuła suplementu koncentruje się na tym by wywołać ketozę – spalanie tkanki tłuszczowej i pozyskiwanie energii z niej. Produkt sprawdza się na tym polu wyśmienicie, pomaga na kilka sposobów, a jeśli dodatkowo zdecydujesz się przejść na dietę keto (lub przynajmniej zredukujesz ilość węglowodanów na korzyść tłuszczów) zyskasz silne wsparcie dla swojego układu pokarmowego.

Opinie o Keto Actives

Jak widzisz, nawet dietetycy, którzy zazwyczaj są sceptycznie nastawieni do suplementów, polecają Keto Actives jako produkt wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej.

Użytkownicy są również zgodni co do tego, że produkt wart jest uwagi i chętnie do niego wracają. Jeśli zdecydujesz się na suplementację możesz liczyć na to, że i u ciebie efekty odchudzania pojawią się bardzo szybko. Znacznie szybciej niż na samej diecie odchudzającej. Taka pomoc przyda się każdemu.

Gdzie kupić Keto Actives i czy warto?

Czy warto kupić Keto Actives? Zdecydowanie tak, jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Suplement pomaga, i to bardzo, niezależnie od wagi wyjściowej, bo, jak już sobie powiedzieliśmy – skupia się na spalaniu tłuszczu. 

Produkty wspomagające ketozę raczej nie są dostępne w aptekach. Sprzedaje się je w wyspecjalizowanych sklepach.

Podobnie jest z Keto Actives – znajdziesz go w kilku sklepach online, jednak najlepszym miejscem zakupu pozostaje oficjalny sklep, w którym nie tylko otrzymasz gwarancję satysfakcji i przede wszystkim oryginalności (oraz jakości) produktu, ale też możliwość zakupu korzystnych pakietów.

Sprawdź:

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki