Home » Maca » Mass Extreme – nowoczesny suplement na siłę, rzeźbę i masę

Kliknij w odnośnik z listy, by przejść do wybranej treści

Mass Extreme – nowoczesny suplement na siłę, rzeźbę i masę

Gdy chcesz przybrać na masie, beztłuszczowej oczywiście, bo otłuszczenie ciała jest bardzo niezdrowe, chcesz być silny i wyrzeźbić swoje ciało, musisz ćwiczyć. Ćwiczenia czasem mogą jednak nie wystarczyć, a poza tym, by możliwie szybko zdobywać masę, trzeba ćwiczyć z głową. I bardzo, ale to bardzo wytrwale. Kolejna sprawa: niezależnie od tego, jak ćwiczysz i jak się odżywiasz, choćbyś robił to jak najlepiej, w pewnym momencie organizm może powiedzieć „basta!” i przyrosty się skończą.

Co wtedy zrobić? Pakować dalej bez opamiętania? Oczywiście, że nie. Nie tędy droga. W takiej i w podobnych sytuacjach najlepiej sięgnąć po jakiś naturalny booster anabolizmu, czyli mówiąc inaczej suplement, który będzie katalizatorem i akceleratorem wzrostu. Wzrostu mięśni oczywiście.

Takim suplementem jest ultra nowoczesny i doskonale dopracowany >>> Mass Extreme.

Cele jakie możesz osiągnąć

Masa, na której przez moment się skupiliśmy, nie jest jedynym celem możliwym do uzyskania przy pomocy Mass Extreme.

Składniki, o których za moment opowiemy, zostały dobrane tak, by:

1. Suplement działał wielotorowo anabolicznie, co oznacza, że nie znajdziesz w nim wyłącznie jednej substancji o takim działaniu, jest ich co najmniej kilka. Dlatego nawet w sytuacji, gdy twój organizm będzie oporny na działanie jednej z nich – i tak skorzystasz, bo prawdopodobnie ciało odpowie na inne substancje i masa, tak czy inaczej, zacznie wzrastać.

2. Mass Extreme pomaga rzeźbić ciało, bo z jednej strony stymuluje tworzenie nowych włókien mięśniowych, z drugiej zaś ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu, i dzięki umiejętnie dobranym ćwiczeniom, będziesz w stanie łatwiej i szybciej uzyskać sylwetkę o jakiej marzysz.

3. No właśnie: łatwiej i szybciej, bo teoretycznie identyczne efekty możesz uzyskać trenując wybrane partie ciała i umiejętnie komponując dietę. W praktyce jednak takie działanie wymaga i wiedzy, i pewnych umiejętności, i czasu. Jednym słowem – żeby uzyskać wymarzone efekty, będziesz musiał dość długo poczekać. Mass Extreme skróci czas oczekiwania, bo efekty pojawią się dużo szybciej.

4. Suplement został opracowany tak, by oprócz mięśni pomagał w zdobywaniu siły i zwiększał wytrzymałość. Jeśli z jakichś powodów siła twoich mięśni lub wytrzymałość organizmu cię nie satysfakcjonuje – dzięki Mass Extreme na pewno zyskasz satysfakcję. Bo zarówno twoja siła, jak i wytrzymałość znacząco się poprawią.

5. Suplement stworzono i po to, byś po treningach szybciej i pełniej się regenerował, co pozwoli ci jeszcze lepiej i intensywniej pracować nad sobą.

Składniki Mass Extreme

Tematyka bloga zobowiązuje. Przyjrzyjmy się więc składnikom, dzięki którym możesz takie efekty osiągnąć. Oto one:

1. Kwas fosfatydowy – porównuje się go do kreatyny. Jest doskonałym anabolikiem, bo świetnie wpływa na budowę masy mięśniowej. Uważa się go za najskuteczniejszy aktywator syntezy białek w mięśniach. Buduje je, a przy okazji rzeźbi sylwetkę.

2. 5′-Deoksy-Adenozylokobalamina (lub 5′-deoksyadenozylokobalamina) to forma witaminy B12, która działa anabolicznie, a szczególnie dobrze na osoby, które mają problemy z komponowaniem diety bogatej w anaboliczne składniki. Jeśli nie radzisz sobie z dietą, ten składnik bardzo ci się przyda.

3. Kwas D-Asparginowy, w skrócie DAA, jest naturalnym boosterem testosteronu, który odpowiada za męskość, w tym również mięśnie. Dzięki temu składnikowi poziom testosteronu podskoczy, a ty nie tylko zyskasz mięśnie, ale i znacznie lepszą potencję!

4. Ekstrakt z kozieradki to jeden z najsilniejszych anabolików. Dodatkowo działa też przeciwzapalnie i relaksująco. Nic tylko brać!

5. Kwas 4-Amino Butanowy (w skrócie GABA) – jest anabolikiem i substancją o działaniu relaksującym. Zbuduje więc twoje mięśnie, a dodatkowo pomoże ci w regeneracji potreningowej.

6. Maca regeneruje, działa przeciwzapalnie, zwiększa witalność, zawiera też sterole, które stymulują produkcję hormonów i wykazują pewne działanie anaboliczne.

7. Mass Extreme zawiera też niezwykle przydatne kulturystom (i mężczyznom jako takim) witaminy i minerały, których w codziennej diecie bardzo często jest nam brak. Są to cynk, magnez i witamina B6.

Gdzie kupić Mass Extreme?

Już wiesz, w czym może ci pomóc i jakie składniki zawiera. Pozostaje pytanie o to, gdzie kupić Mass Extreme.
Cóż, najlepiej zrobisz robiąc zakupy w oficjalnym sklepie pod adresem >>> MassExtreme.pl.

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opisane Składniki