Home » Recenzje » Najlepszy Sposób na Powiększenie Penisa – Member XXL

Najlepszy Sposób na Powiększenie Penisa – Member XXL

Penis może mieć rozmiar nieadekwatny do oczekiwań właściciela. Trudno więc dziwić się, że niektórzy mężczyźni decydują się na jego powiększanie. Przy czym ponieważ to dość newralgiczny i wrażliwy narząd – do jego powiększania należy podejść bardzo, ale to bardzo ostrożnie.

Dziś chcemy rekomendować Ci najbezpieczniejszą z metod – jest nią naturalne powiększanie tabletkami o nazwie  >>> Member XXL. Ponieważ jednak do wyboru jest dużo więcej metod – postaramy się krótko scharakteryzować każdą z nich, wskazując na jej zalety i wady oraz przewagę (lub nie) nad tabletkami.

Czy efekty ich działania będą spektakularne na tyle by można mówić o satysfakcjonującej zmianie rozmiaru? To na pewno zależy od oczekiwań i można spodziewać się, że bez szkody dla penisa będzie można powiększyć go o nawet o kilka centymetrów, przy czym (na to również warto położyć nacisk) niektóre z tych metod umożwiają i wydłużenie i pogrubienie członka!  

Przyjrzyjmy się więc pokrótce metodom powiększania penisa pod kątem ich bezpieczeństwa i skuteczności zaczynając oczywiście od najbezpieczniejszych tabletek.

Opcja 1: Member XXL – najlepsze tabletki powiększające penisa

Wiadomym jest, że kondycja i sprawność danego organu w znacznym stopniu decyduje o jego rozmiarze. Pod wpływem stymulacji z wewnątrz (zioła, suplementy, wpływ na czynniki wzrostu tkanek) oraz intensywnych treningów można niemal dowolnie  kształtować swoje ciało.

W przypadku penisa jest to też możliwe, aczkolwiek efekty uzyskane przy pomocy samych ćwiczeń będą raczej znikome.

Dlatego same ćwiczenia nie wystarczą dla znacznego zwiększenia rozmiaru. Jednak przy pomocy >>> tabletek MEMBER XXL można już ten efekt osiągnąć i liczyć na to że penis wydłuży się, ale przede wszystkim zwiększy znacząco grubość, co jest efektem więcej niż satysfakcjonującym.

Bo zauważ, że kobiety bardzo często podkreślają fakt, iż długość członka ma drugorzędne znaczenie, o intensywności doznań w czasie stosunku decyduje jego grubość!

Proste i zoptymalizowane działanie dla maksymalnego powiększenia

Zasada działania dobrych, dopracowanych tabletek jest bardzo prosta:

Zawarte w nich składniki sprawiają, że w czasie pobudzenia seksualnego do penisa napływa więcej krwi. Ta stymulacja sprawia, że tkanki ulegają powiększeniu większemu niż bez tabletek. Zjawisko to można zauważyć bardzo szybko, już na samym początku suplementacji.

Drugie nie mniej ważne działanie polega na stymulacji przyrostu tkanek tworzących penisa – tabletki, a w szczególności MEMBER XXL zawierają składniki, które stymulują wzrost tkanek tworzących ludzkie ciało, szczególnie tych, które są dodatkowo pobudzane do wzrostu bądź to ćwiczeniami bądź dzięki odpowiednio częstej pracy (w tym przypadku chodzi o seks i ewentualną masturbację).

To dlatego zastosowanie tabletek łącznie z ćwiczeniami powinno przynieść nieco lepsze efekty, aczkolwiek gdybyśmy mieli porównywać wpływ jednego i drugiego elementu na rozmiar penisa, to tabletki są lepsze (intensywniejsze).

Szczegóły działania i skład Member XXL podano na stronie >>> MemberXXL.pl, tam znajdziesz szczegółowe informacje.

Opcja 2: Ekstendery do powiększania penisa

Ekstendery to urządzenia, które nosi się na penisie w stanie, gdy jest on w spoczynku. Ich działanie polega (najogólniej rzecz ujmując) na rozciąganiu tkanek. Pod wpływem siły generowanej przez te urządzenia (siła trakcji) penis dostosowując się do obciążenia ulega rozciągnięciu i co najważniejsze efekty tego działania są trwałe.

Jak wynika z badań ekstendery umożliwiają powiększenie penisa nawet o kilkanaście procent. Ich stosowanie jest w pełni bezpieczne (o ile nie przesadzimy i będziemy stosować je zgodnie z zaleceniami), a wysoka skuteczność gwarantuje naprawdę dość zadowalające efekty.

Ekstenderów należy używać przez dłuższy czas, co więcej najlepsze i najbezpieczniejsze urządzenia na rynku są dość drogie, ale inwestycja tego typu na pewno się opłaca. Przy odrobinie wytrwałości można liczyć na naprawdę zauważalne efekty.

Tyle tylko, że ekstendery działają jednowymiarowo – mogą wyprostować penisa i go wydłużyć, ale pogrubić już nie.

Pogrubianie to domena tabletek!

Opcja 3: Chirurgiczne powiększanie penisa

Medycyna nie byłaby sobą gdyby nie zaproponowała panom niezadowolonym z rozmiaru swojego członka odpowiednich alternatyw zabiegowych. Chirurgiczne metody powiększania penisa można najogólniej rzecz biorąc podzielić na metody mniej i bardziej inwazyjne.

W pierwszej grupie znajdą się zabiegi polegające na iniekcji kwasu hialuronowego lub tkanki tłuszczowej (tymi metodami powiększa się w zasadzie jedynie obwód penisa), w drugiej przecięcie wiązadeł łączących penisa z kością łonową (można w ten sposób zyskać nawet 5 cm aczkolwiek zabieg wcale nie należy do najbezpieczniejszych, a po nim dość długo trzeba przyzwyczajać się do zmienionych warunków „pracy” penisa) oraz powiększanie chirurgiczne z pomocą implantów.

Ten ostatni zabieg wydaje się najbardziej kontrowersyjny, ale też stosowany jest w zasadzie jedynie wtedy, gdy pacjentowi zależy na wyleczeniu impotencji. Z przyczyn typowo estetycznych (tj. chcąc jedynie zwiększyć długość lub grubość penisa) nie warto go wykonywać, bo zagrożenie uszkodzeniem penisa jest w tym przypadku dość wysokie.

W każdym przypadku interwencji chirurgicznej należy liczyć się z poważnymi zagrożeniami. 

Owszem, nie musi się nic stać, ale może, a ponieważ penis jest bardzo, ale to bardzo delikatnym organem i dlatego najlepiej wybierać tabletki takie, jak Member XXL!

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki