Home » Recenzje » Najmocniejsze Spalacze Tłuszczu w Naturze i w Fast Burn Extreme

Najmocniejsze Spalacze Tłuszczu w Naturze i w Fast Burn Extreme

najmocniejsze spalacze tłuszczuSpalacz tłuszczu wpływa na proces spalania tkanki tłuszczowej – poprawia go, wzmacnia, uaktywnia. Jednak każdy spalacz ma inne właściwości i inną moc. Z artykułu dowiesz się, jakie są najmocniejsze spalacze tłuszczu w naturze i w jakim suplemencie możesz je znaleźć.

Od razu na początku zrobimy też jedno zastrzeżenie. Spalacze mają wspomagać spalanie, nie są więc nimi bardzo często zaliczane do tej grupy środków, błonnik, chrom czy inne suplementy hamujące apetyt. Spalaczami są substancje poprawiające termogenezę (wytwarzanie ciepła) i przemianę materii (metabolizm).

Co ciekawe spalacze tłuszczu bywają jednocześnie substancjami anabolicznymi. Nie obawiaj się tego słowa, chodzi po prostu o to, że spalacze stymulują procesy syntezy białek zarówno tych składających się na mięśnie (anabolizm) jak i tych, będących składowymi hormonów, enzymów czy wreszcie włosów i paznokci.

Stosując je rozsądnie możesz więc liczyć na odniesienie co najmniej kilku korzyści jednocześnie.

A jakie spalacze tłuszczu są najmocniejsze?

Rodzaje spalaczy tłuszczu

Część spalaczy poprawia termogenezę, część podnosi ciśnienie i poprawia krążenie, niektóre przyspieszają metabolizm, oddziałując na innych niż ciepłota ciała czy krążenie obszarach.

Spalacze można też podzielić na proste i złożone. Te złożone stanowią z reguły kompozycję substancji działających na kilku płaszczyznach.

Spalacze w dobrych suplementach (takich jak tytułowy >>> Fast Burn Extreme) są właściwie neutralne dla naszego zdrowia, stosowane z umiarem i dobrze dobrane nie powinny wyrządzić nikomu poważniejszej szkody.

Groźne substancje, takie jak np. swego czasu popularną efedrynę, dawno już wyeliminowano, wzbogacając suplementy o składniki nie powodujące takich, jak efedryna, skutków ubocznych.

Dobór spalaczy

Chociaż są bezpieczne, należy dobierać je świadomie i odpowiedzialnie unikając takich substancji (zestawień), które przeznaczone są na przykład dla zaawansowanych sportowców.

Każdorazowo zapoznawaj się też z katalogiem wskazań i przeciwwskazań.

Najmocniejsze naturalne spalacze tłuszczu

Do najmocniejszych i jednocześnie najprostszych naturalnych spalaczy tłuszczu należą ekstrakty pozyskiwane z roślin takich, jak ziarna kawy (kofeina), liście zielonej herbaty (galusan epigallokatechiny), pokrzywa indyjska (forskolina), garcynia kambodżańska (kwas hydroksycytrynowy), ostre papryczki (kapsaicyna) i gorzka pomarańcza (synefryna). Są to spalacze ogólnodostępne, niektóre z nich zawarte są nawet w spożywanych na co dzień pokarmach i napojach (kawa). Czy działają? Oczywiście, że tak i to lepiej niż jakiekolwiek syntetyki.

Zainteresuj się nimi, jeśli chcesz schudnąć całkowicie naturalnie. Gdzie je znajdziesz i jak działają?

Wszystkie te składniki plus kilka innych zawiera Fast Burn Extreme. To produkt o najbardziej złożonym składzie na rynku, jest to też spalacz najsilniejszy. >>> Tu znajdziesz więcej informacji o nim.

A teraz działanie poszczególnych składników:

Kofeina

To roślinny alkaloid o działaniu pobudzającym. Występuje w kawie i w guaranie. Obydwa źródła są dobre. Czysta kofeina (w postaci ekstraktu dodawanego do suplementów) działa najintensywniej. Kofeina działa lekko pobudzająco zarówno na ciało jak i na psyche. Jeśli chodzi o działanie odchudzające, to dowiedziono, że pobudza lipolizę, czyli rozkład komórek tłuszczowych.

Zielona herbata

Ekstrakt z niej ma działanie bardzo zbliżone do działania kofeiny. Wzmacnia lipolizę i poprawia termogenezę (spalanie tłuszczu i jego przemianę w ciepło). Dlaczego występuje ww. suplemencie razem z kofeiną? Dlatego, że jej działanie jest nieco bogatsze – zielona herbata to najlepsze źródło substancji o działaniu antyoksydacyjnym, a to z kolei przekłada się na sprawniejszy przebieg procesów fizjologicznych i szybsze chudnięcie.

Pokrzywa indyjska

Zawarta w pokrzywie indyjskiej forskolina ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie. Jest szeroko wykorzystywana w medycynie hinduskiej. Jeśli chodzi o działanie odchudzające – forskolina pobudza metabolizm tłuszczów i wymusza na organizmie szybsze ich spalanie.

Garcynia kambodżańska

O garcynii kambodżańskiej i HCA szczegółowo pisaliśmy >>> tutaj. W skrócie jej działanie polega na pobudzeniu metabolizmu, zmniejszeniu łaknienia i zwiększeniu wydajności treningów, co prowadzi oczywiście do szybszego spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Kapsaicyna

Znajdziesz ją w ostrych papryczkach. Im więcej kapsaicyny zawiera papryka, tym jest ostrzejsza. Kapsaicyna świetnie pobudza, ma właściwości termogeniczne (rozgrzewa), znieczula, działa przeciwzapalnie. Z badań wynika, że przy pomocy tego alkaloidu można poprawić metabolizm nawet o 20% i zwyżka ta utrzymuje się nawet przez kilka godzin po zjedzeniu papryczek lub kapsaicyny pod postacią suplementu.

 

Gorzka pomarańcza (synefryna)

Synefryna to składnik gorzkiej pomarańczy. Działa bardzo podobnie do efedryny, ale nie jest tak agresywna i nie powoduje takich skutków ubocznych jak efedryna. Synefryna działa na organizm pobudzająco, zmniejsza apetyt, podnosi ciśnienie, poprawia metabolizm i wzmaga termogenezę. To bardzo silny, ektremalny wręcz spalacz.

 

Fast Burn Extreme

Na rynku dostępne są najczęściej suplementy złożone. Spalacze tłuszczu zawierające kilka aktywnych substancji. Na ich tle najkorzystniej prezentuje się >>> Fast Burn Extreme, w którym znajdziesz wszystkie składniki wymienione powyżej oraz (dodatkowo) chrom i witaminę B6.

To połączenie gwarantuje ekstremalne efekty, stąd też nazwa suplementu jest jak najbardziej uzasadniona.

Jeśli chcesz wspomóc odchudzanie jakimś spalaczem – wybierz dowolny z zaprezentowanych powyżej spalaczy prostych (lub po prostu doprawiaj jedzenie papryczkami lub pieprzem), jeśli jednak zależy Ci na kompleksowym rozprawieniu się ze zbędnymi kilogramami i zjawiskami, które doprowadzają do powstania nadwagi zainwestuj w Fast Burn Extreme.

>> Dowiedz się więcej na oficjalnej stronie FastBurnExtreme.pl

>> Zamów Fast Burn Extreme 20% Taniej na próbę

>> Zamów Fast Burn Extreme u Producenta w Korzystnym Pakiecie

 

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Jeden komentarz

  1. Gosiak pisze:

    Polecam szczególnie synefryne tzn suplementy z synefryna ona naprawdę spala 🙂

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki