Home » Recenzje » ProFlexen – nowoczesne tabletki na stawy

ProFlexen – nowoczesne tabletki na stawy

tabletki na stawyGlukozamina i chondroityna już dawno temu straciły laur pierwszeństwa w suplementacji na stawy. Badania wykazały, że znacznie skuteczniejszy jest niezdenaturyzowany kolagen typu II. Najlepszą, opatentowaną formę tego kolagenu zawiera >>> ProFlexen – to tabletki na stawy najnowszej generacji.

Choroby stawów to znak naszych czasów. Problemy ze stawami dokuczają coraz szerszemu kręgowi osób. A wynika to nie tyle z nadmiernej aktywności (kontuzje stawów nad wyraz często dotykają sportowców), ale braku aktywności, siedzącego trybu życia i / lub wykonywania pracy w warunkach wymuszających zajmowanie jednej pozycji, co również prowadzi do stopniowej degeneracji naszego aparatu ruchowego.

Do tego dochodzi dieta, w której zdecydowanie brakuje składników chrząstkotwórczych. I problem gotowy.

Coraz więcej osób stosuje więc tabletki na stawy. Wśród nich dominowały dotychczas suplementy z glukozaminą, ale ponieważ jest ona zawodna wzrasta popularność tabletek kolagenowych. Szczególnie przydatny okazuje się kolagen typu drugiego – specjalna niezdenaturyzowana forma kolagenu oznaczona symbolem UC II®.

Ta forma kolagenu została przebadana pod kątem skuteczności i opatentowana. Jej skuteczność jest znacznie większa niż skuteczność glukozaminy i chondroityny. >>> ProFlexen, o którym dziś opowiemy, zawiera właśnie ten składnik.

Jak pomaga ProFlexen?

Zanim opowiemy o składnikach (tematyka bloga do tego zobowiązuje) warto przyjrzeć się przede wszystkim całościowemu działaniu tego produktu. To ono jest najważniejsze. Zobacz jakie efekty można osiągnąć regularnie stosując ten suplement.

Pełna swoboda i efektywna praca stawów – oznacza to ni mniej ni więcej, że stosując tabletki na stawy ProFlexen doprowadzisz do poprawy funkcjonowania stawów, zwiększy się ich zakres ruchu i znikną wszelkie niedogodności i dyskomfort w czasie ruchu. Twoje stawy odzyskają sprawność i będą pracowały dużo lepiej niż dotychczas.

Elastyczne i zdrowe stawy – wraz z postępującą degeneracją i w wyniku kontuzji stawy mogą stracić elastyczność, przez co zwiększa się ich podatność na kontuzje właśnie oraz zmniejsza się ich zakres ruchu. Składniki ProFlexen dobrano tak, by zwiększyć elastyczność aparatu ruchowego i zagwarantować stawom zdrowie.

Mocne kości i zwiększona produkcja kolagenu – ProFlexen wzmacnia kości i zwiększa produkcję kolagenu co jest bardzo korzystne dla utrzymania sprawności i lepszej regeneracji stawów. Dodatkowo, dzięki kolagenowi wzmocnisz też inne tkanki – choćby te tworzące skórę – nie ma lepszego niż kolagen remedium na zmarszczki.

Koniec z poranną sztywnością stawów – nawet jeśli stawy funkcjonują jako tako w ciągu dnia, to rano, po śnie, u bardzo wielu osób pojawia się zjawisko tzw. porannej sztywności. To również objaw niektórych chorób stawów. ProFlexen usuwa również ten objaw.

Pełna ochrona stawów również w czasie bardzo intensywnego wysiłku – to działanie jest nie do przecenienia. Szczególnie osoby aktywne lub narażone na kontuzje z racji wykonywanego zawodu docenią ochronne działanie ProFlexenu.

Tabletki na stawy ProFlexen – składniki

ProFlexen zawiera kilka składników wspierających zdrowie stawów. To dlatego osiąga wysoką skuteczność. Oto skład ProFlexenu.

Niezdenaturyzowany kolagen typu 2 UC-II®

To specjalna forma kolagenu. Kolagen ten został przebadany w badaniach klinicznych zarówno na osobach chorych na zwyrodnieniową chorobę stawów jak i aktywnych osobach zdrowych. W pierwszym przypadku chodziło o stwierdzenie, czy kolagen tego typu faktycznie wspomaga regenerację stawów i przynosi ulgę chorym, w drugim o sprawdzenie działania profilaktycznego.

Okazało się, że obydwu przypadkach kolagen typu 2 UC-II jest dużo skuteczniejszy od glukozaminy i chondroityny tradycyjnie stosowanych w leczeniu i profilaktyce chorób stawów. >>> Tutaj znajdziesz więcej informacji o badaniach.

Żywica kadzidłowca indyjskiego – ekstrakt

Ma działanie przeciwzapalne i poprawia zdrowie stawów. Dzięki kwasom bosweliowym wspomaga pracę stawów, zapewniając im elastyczność. Ten ekstrakt jest ogólnie bardzo zdrowy, bo oprócz działania przeciwzapalnego (taki wpływ wywiera ten ekstrakt na całe ciało nie tylko stawy), wykazuje działanie przeciwnowotworowe.

Źywica kadzidłowca indyjskiego jest od wieków stosowana w medycynie ajurwedyjskiej, tradycyjnie w leczeniu chorób stawów i przeciwbólowo oraz w nieżytach górnych dróg oddechowych i stanach zapalnych przewodu pokarmowego.

Ekstrakt z ostryżu długiego

Kłącze tej rośliny jest bardzo dobrym źródłem kurkuminy. To właśnie z kłącza przygotowano ekstrakt, który znajdziesz w ProFlexen. Kurkumina ma silne działanie przeciwzapalne i bardzo dobrze wpływa na zdrowie stawów i kości.

Ekstrakt z imbiru lekarskiego

Imbir jest nie tylko aromatyczną przyprawą o właściwościach rozgrzewających, ale też świetnym naturalnym remedium na ból i stany zapalne. Zawarte w nim gingerole są jednymi z najlepszych środków na zapalenie i ból stawów. Znajdziesz je w tym suplemencie.

Witamina C i mangan

Witamina C jest niezbędna do zsyntetyzowania kolagenu przez organizm, natomiast mangan to pierwiastek niezbędny do wytworzenia enzymów biorących udział m.in. w regeneracji tkanek tworzących stawy.

ProFlexen – tabletki na stawy, podsumowanie

Wszystkie składniki ProFlexen wywierają pewien wpływ na zdrowie i funkcjonowanie naszych stawów. Znajdziesz tu zarówno substancje tradycyjnie wykorzystywane dotychczas (glukozamina), jak i zupełnie nowe, które okazały się znacznie skuteczniejsze. Tworząc suplement uzyskano maksymalną skuteczność, co potwierdza gwarancja producenta – gwarancja zwrotu pieniędzy w razie niezadowolenia z działania tabletek.

ProFlexen warto stosować zarówno w ramach wspomagania leczenia problemów ze stawami, jak i profilaktycznie. Jest lepszy od zwykłych suplementów na stawy, bo nie zawiera aż tyle glukozaminy (głównym składnikiem jest kolagen) i nie ma skutków ubocznych takich, jak suplementy glukozaminowe.

ProFlexen możesz kupić w oficjalnym sklepie >>> sprawdź ProFlexen.pl.

W tym samym sklepie możesz też zamówić próbne opakowanie o 20% taniej >>> sprawdź ProFlexen.pl – Oferta Specjalna.

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki