Home » Skrzyp polny » Profolan – absolutny lider wśród środków na łysienie u mężczyzn

Profolan – absolutny lider wśród środków na łysienie u mężczyzn

Naturalny skład, wysoka skuteczność, brak skutków ubocznych i gwarancja satysfakcji – to najważniejsze, ale nie wszystkie zalety Profolanu. Zainteresuj się tym produktem, jeśli szukasz skutecznego środka na męskie łysienie, a my już podpowiadamy, dlaczego warto wybrać właśnie Profolan.

Innowacyjny skład

profolan ziolaNajlepiej rozpoznawalne i znane na całym świecie tabletki na wypadanie włosów u mężczyzn bazują na ekstrakcie z palmy sabałowej wzbogaconej o witaminy i minerały niezbędne włosom do wzrostu. Takimi tabletkami są między innymi Procerin i Provillus for Men. Obydwa produkty przodowały dotychczas w rankingach, jednak wraz z pojawieniem się Profolanu, pojawiły się też szanse na to, by liderów zmienić.

W przeciwieństwie do wymienionych wyżej produktów Profolan nie zawiera ekstraktu z palmy sabałowej, z tego względu jest też znacznie lepiej tolerowany przez męski organizm (stosowanie palmy / saw palmetto wiąże się z pewnymi skutkami ubocznymi, które przy suplementacji Profolanem się nie pojawiają).

Profolan zawiera nowatorski składnik o nazwie Grow3. Składnik ten jest tak naprawdę kompleksem złożonym z ekstraktów z pokrzywy, skrzypu polnego, l-cysteiny i tauryny. Każdy z tych składników z osobna bardzo dobrze wpływa na kondycję i porost włosów, ale ich połączenie w odpowiednich proporcjach i uzyskany w ten sposób efekt synergii, jest w stanie zdziałać jeszcze więcej.

Grow3, będący główną składową Profolanu, działa następująco:

  • zmniejsza aktywność DHT (dihydrotestosteronu), który łączy się z receptorami androgenowymi mieszków włosowych i stopniowo doprowadza do ich miniaturyzacji i „uśpienia”, takie mieszki nie są w stanie wytwarzać włosów,
  • wzmacnia mieszki włosowe, dzięki czemu są one mniej podatne na działanie szkodliwych czynników (w tym DHT) , zachowują pełną efektywność i wydajność,
  • poprawia ukrwienie i dotlenienie tkanek skóry głowy i mieszków włosowych,
  • dostarcza mieszkom budulca niezbędnego do wytwarzania włosów, dzięki czemu nawet przy pewnych zaniedbaniach dietetycznych, mieszki otrzymują składniki, których potrzebują do „produkcji” włosów.

Obok Grow3 w Profolanie pojawiają się witaminy i minerały, których potrzebują nie tylko mieszki włosowe, ale i cały męski organizm. Ich rolą jest ochrona komórek przed uszkodzeniami powstającymi m.in. na skutek stresu oksydacyjnego oraz poprawa właściwości regeneracyjnych komórek i całych tkanek. Dzięki tym dodatkom (m.in. miedzi) włosy nie tylko rosną szybciej i nie wypadają, ale są mniej skłonne do utraty koloru.

Tak, Profolan jest też swego rodzaju naturalnym odsiwiaczem.

Kompletna poprawa stanu skóry głowy i włosów

Cechy Profolanu, o których wspomnieliśmy powyżej, pozwalają stwierdzić, że jest on preparatem do KOMPLETNEJ ODNOWY WŁOSÓW I SKÓRY GŁOWY.

Możesz spodziewać się po nim:

  • powstrzymania łysienia,
  • stymulacji porostu włosów,
  • zmniejszenia łojotoku (kwestia kluczowa w tzw. łysieniu łojotokowym),
  • wzmocnienia struktury włosów,
  • ochrony przed siwieniem i poprawy koloru,
  • zmniejszenia podatności na łupież, który bardzo często towarzyszy łojotokowi.

Łatwość stosowania i brak skutków ubocznych

Poza cechami, które decydują o jego skuteczności, Profolan ma też dodatkowe zalety. Najważniejszą z nich jest brak skutków ubocznych. Osoby stosujące preparat nie zauważają u siebie żadnych niepożądanych działań. Produkt jest też bardzo łagodny dla żołądka i jelit, nie wpływa też negatywnie na męskość.

Tylko dla mężczyzn

Jedyną wadą Profolanu jest fakt, iż przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety cierpiące na łysienie androgenowe nie powinny szukać w nim ratunku, choć produkt nie powinien im zaszkodzić (nie zawiera żadnych składników, które nie powinny być stosowane przez panie), to mimo wszystko producent rekomenduje swój produkt wyłącznie mężczyznom.

Atrakcyjna cena i gwarancja

Profolan jest suplementem o najwyższej jakości, wyprodukowanym z zachowaniem najwyższych standardów produkcyjnych. Dodatkowo producent udziela na produkt 90-dniowej gwarancji satysfakcji, co sprawia, że można wypróbować go bez żadnego ryzyka.

O ryzyku zresztą nie może być mowy, bo skuteczność Profolanu sięga 90%.

Wysoka jakość w pewnym stopniu przekłada się na cenę – cena nominalna Profolanu wynosi nieco ponad 180 zł, ale w promocji z 20% zniżką to jedyne 150 zł za opakowanie, i to z darmową przesyłką.

Podsumowanie

Jeżeli szukasz skutecznego, a jednocześnie pozbawionego skutków ubocznych, środka na łysienie – koniecznie przetestuj Profolan. Już w ciągu miesiąca / dwóch przekonasz się o niesamowitej skuteczności tego produktu.

Twoje włosy w końcu przestaną wypadać, a te które wypadły – odrosną!

dowiedz się więcej nt. profolanu

lub już teraz⇓

zamów profolan 20% taniej

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opisane Składniki