Home » Recenzje » Tabletki na wypadanie włosów Locerin – właściwości, działanie, skutki uboczne

Tabletki na wypadanie włosów Locerin – właściwości, działanie, skutki uboczne

tabletki na wypadanie włosów Locerin właściwościNajczęściej kupowane tabletki na wypadanie włosów najczęściej nie radzą sobie z poważnymi problemami. Większość z nich zawiera typowe składniki, które wzmacniają włosy w perspektywie czasu, ale wypadanie hamują słabo. Podobnie jeśli chodzi o porost włosów – nawet biotyna radzi sobie średnio. Choć oczywiście jest bardzo dobrym składnikiem, włosom wręcz niezbędnym. Ponieważ wiele osób szuka informacji na temat skutecznych tabletek na wypadanie włosów przedstawiamy dziś >>> Locerin – tabletki, których właściwości bardzo pozytywnie cię zaskoczą. Te tabletki poradzą sobie nie tylko z wypadaniem włosów, ale wręcz z łysieniem!

Inne tabletki na wypadanie włosów a Locerin

Zanim przejdziemy do szczegółowego opisu działania Locerinu, kilka słów wstępu i najważniejszych informacji zarazem. Locerin znacząco różni się od innych tabletek na wypadanie włosów. Dotychczas do wyboru miałaś (miałeś):

  • tabletki na wypadanie włosów stworzone na bazie witamin i minerałów (choćby wszystkie preparaty biotynowe),
  • suplementy przeciwko wypadaniu włosów na bazie ekstraktów z ziół takich, jak skrzyp czy pokrzywa, często wzbogacone o witaminy i minerały,
  • środki powstrzymujące łysienie poprzez blokowanie aktywności DHT – przeznaczone głownie dla mężczyzn.

W przypadku Locerinu możesz liczyć na to, że:

  • organizm otrzyma niezbędne witaminy i minerały (w tym biotynę),
  • porost włosów będzie stymulowany przez zioła,
  • wypadanie włosów znacząco zmniejszy się dzięki specjalnemu składnikowi o nazwie AnaGain Nu, który wpływa na fazy wzrostu włosa.

W efekcie włosy wypadają w znacznie mniejszych ilościach, dużo szybciej rosną i znacznie lepiej wyglądają.

Locerin – właściwości i działanie

Wszystkie składniki Locerinu są ważne, jednak to stymulator wzrostu włosów o nazwie AnaGain Nu jest najważniejszy. To on skraca fazę telogenową i to on przyspiesza proces powstawania nowych włosów (de facto ich porost) na początku fazy anagenowej.

AnaGain Nu

To specjalny rodzaj białka, które aktywnie oddziałuje na komórki brodawek skórnych. Stworzono je wykorzystując tzw. tchnologię mikromacierzy DNA i uzyskano coś, co działa trochę jak transmittery i enzymy wytwarzane przez ludzki organizm. Jego zadaniem jest pobudzanie i inicjowanie procesów wzrostu oraz hamowanie procesu utraty włosów.

Działanie tej substancji potwierdzają badania:

tabletki na wypadanie włosów Locerin skuteczność locerin tabletki na wypadanie włosów

Jak widać ten składnik działa już po miesiącu, co oznacza, że efekty możesz ocenić bardzo szybko!

Inne składniki Locerinu

tabletki na wypadanie włosów, locerin składJednak samo białko stymulujące porost włosów, choćby najdoskonalsze, nie byłoby w stanie zapewnić włosom doskonałego wyglądu. Tym bardziej, że uszkodzenia włosów są zarówno skutkiem błędów pielęgnacyjnych czy niektórych zabiegów fryzjerskich, jak i efektem trybu życia (stres), wszechobecnych zanieczyszczeń i błędów dietetycznych. Inne składniki Locerinu mają za zadanie zadbać o to, by wpływ tych szkodliwych czynników osłabić i wzmocnić włosy najlepiej jak to możliwe. Obok prezentujemy etykietę Locerinu, a poniżej krótki opis wpływu, jaki wywierają na włosy poszczególne składniki.

Pełen skład znajdziesz też >>> tutaj.

Ekstrakt ze skrzypu polnego

Tabletki na wypadanie włosów nie mogą się bez skrzypu obejść. To jedno z najlepszych źródeł krzemionki. W Locerin ekstrakt ze skrzypu jest standaryzowany na obecność krzemionki właśnie. Skrzyp poprawia porost włosów, ale przede wszystkim wzmacnia ich strukturę. Poza tym doskonale wpływa też na skórę i paznokcie.

Ekstrakt z pokrzywy

Jest również źródłem krzemionki, ale też polifenoli o działaniu ochronnym. Poza tym pokrzywa to prawdziwa bomba witaminowo – minerałowa. Uzupełnia wszelkie dietetyczne niedobory.

Ekstrakt z lucerny siewnej

Tego składnika nie znajdziesz w wielu suplementach na włosy. Jeśli już to w bardzo nielicznych. Bardzo dobrze zrobiono, że dodano go do Locerinu, bo lucerna jest jednym z najlepszych naturalnych wzmacniaczy włosów. Dodatkowo chroni ich kolor. Co za tym idzie może zahamować proces siwienia włosów.

Ekstrakt z bambusa

To również rzadko spotykany składnik. A szkoda, bo bambus doskonale wzmacnia włosy. Może nawet lepiej niż skrzyp polny. Świetnie odbudowuje ich strukturę, poprawia kondycję, wytrzymałość i ogólny wygląd.

Minerały: Selenium select i miedź

Selenium select to kompleks składający się z trzech ważnych składników: selenu, cynku i biotyny. To dodatek obowiązkowy do tabletek na włosy, choć nie wszystkie tabletki zawierają te trzy obowiązkowe składniki. Miedź też jest poniekąd filarem zdrowia włosów. Przede wszystkim dlatego, że wzmacnia / utrzymuje ich pigmentację.

Ekstrakt z pieprzu – bioperine

Nie wpływa na włosy bezpośrednio, ale to składnik, który sprawia, że inne składniki tabletek są znacznie lepiej przyswajane przez organizm. Dzięki temu tabletki osiągają nieporównywalną z żadnymi innymi efektywność. Bioperine gwarantuje maksymalną skuteczność.

Czy Locerin ma skutki uboczne?

Całkowicie naturalna i sprawdzona receptura gwarantuje brak skutków ubocznych. Możesz mieć pewność co do tego, że jedynym skutkiem będzie lepszy porost włosów i zahamowanie ich wypadania.

Oczywiście w razie wątpliwości skonsultuj się z farmaceutą lub lekarzem. I przede wszystkim ściśle trzymaj się zaleceń producenta odnośnie dawkowania.

Locerin – nie tylko tabletki na wypadanie włosów

Musisz wiedzieć, że cokolwiek wpływa dobrze na włosy, wpływa też dobrze na skórę i paznokcie. Dlatego wiele produktów na włosy jest jednocześnie przeznaczonych do wzmacniania i regeneracji skóry oraz paznokci.

W przypadku Locerinu jest podobnie. On nie tylko odbuduje włosy, ale wzmocni paznokcie i znacząco poprawi wygląd twojej skóry.

Gdzie kupić Locerin?

Locerin wprowadzono do sprzedaży w sklepach online na terenie całej Unii Europejskiej.

Zakupy najkorzystniejsze pod względem cenowym zrobisz w oficjalnym sklepie >>> sprawdź ofertę.

Możesz też kupić próbne opakowanie o 20% taniej. W tym przypadku miesiąc próby rzeczywiście powinien wystarczyć, bo główny aktywny składnik Locerinu działa bardzo szybko sprawdź >>> Locerin – oferta specjalna.

 

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki