Home » Recenzje » Testolan – Testosteron w Tabletkach?

Testolan – Testosteron w Tabletkach?

Co prawda Testolan to nie czysty testosteron w tabletkach, ale suplement diety, który wyraźnie i zauważalnie sprawia, że poziom testosteronu rośnie. Stwierdzenie ‚wyraźnie i zauważalnie’ oznacza, że zauważysz efekty jego stosowania i nie będziesz miał wątpliwości co do tego, że Testolan naprawdę działa.

W dzisiejszym artykule nie tylko zrecenzujemy >>> Testolan, ale opowiemy też co nieco o testosteronie, wskazując jednocześnie, dlaczego lepiej jest sięgnąć po produkty takie jak ten, o którym piszemy, niż po czysty testosteron w tabletkach.

Testosteron w tabletkach vs tabletki na podniesienie testosteronu

Mając na uwadze jego intensywne działanie, Testolan można by określić mianem testosteronu w tabletkach, jednak to byłoby lekkie nadużycie, bo tabletki nie zawierają testosteronu jako takiego.

Testolan zawiera składniki, które sprawiają, że organizm wytwarza większe ilości testosteronu. Innymi słowy to raczej tabletki na podniesienie testosteronu niż tabletki z testosteronem sensu stricto.

Przy okazji warto zrobić jeszcze jedno zastrzeżenie. Mianowicie testosteron jako czysty hormon, czy też jako substancja chemiczna, może i powinien być stosowany jedynie pod nadzorem lekarza i z jego zalecenia. A to dlatego, że przyjmowanie czystego testosteronu, wiąże się z możliwością wystąpienia bardzo poważnych skutków ubocznych i naprawdę poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Tabletki na podniesienie testosteronu

Tabletki na podniesienie testosteronu takie jak Testolan są bezpieczne i nie mają skutków ubocznych, bo pod ich wpływem organizm wytwarza dokładnie tyle testosteronu, ile potrzebuje do sprawnego funkcjonowania.

Nie ma tu mowy o tym, by doszło do kumulacji testosteronu i do pojawienia się nadmiernych jego ilości. Tabletki na podniesienie testosteronu ściśle współpracują z organizmem i podnoszą jego sprawność. Między innymi dlatego są znacznie bezpieczniejsze niż czysty hormon.

Dodatkowe korzyści zdrowotne

Ewentualny testosteron w tabletkach zawierałby testosteron i nic więcej. Tymczasem tabletki na podniesienie testosteronu, to kompleks substancji, które bardzo korzystnie oddziałują na zdrowie ogólne, podnoszą ogólną sprawność, witalność, łącznie ze sprawnością intelektualną i seksualną. Tabletki na podniesienie testosteronu dostarczają substancji, na których niedobory jesteśmy narażeni coraz częściej.

Taki właśnie jest Testolan, który podnosi testosteron, zwiększa zasoby energii i chroni zdrowie mężczyzn. Zobacz >>> tutaj, jakie dokładnie korzyści pozwala osiągnąć.

Składniki Testolanu

By udowodnić, że nasze twierdzenia nie są gołosłowne, przedstawiamy poniżej składniki Testolanu, bo to właśnie dzięki nim (zarówno dzięki pojedynczym składnikom, jak i dzięki uzyskanemu efektowi synergii) tabletki mają tak intensywne działanie.

Najsilniejsze naturalne boostery testosteronu

Boostery testosteronu to substancje, które sprawiają, że organizm wytwarza więcej tego hormonu. To jakby akceleratory produkcji testosteronu lub mówiąc jeszcze inaczej katalizatory jego syntezy. Co prawda wszystkie składniki Testolanu działają w mniejszym lub większym stopniu testosteronotwórczo, to jednak 3 z nich są w boosterami sensu stricto. Są to: kozieradka, buzdyganek naziemny i kwas d-asparaginowy.

Możesz je znaleźć w innych suplementach, jednak rzadko występują w takiej konfiguracji, to znaczy nie wszystkie trzy jednocześnie i z dodatkami, o których piszemy poniżej.

Wszystkie te składniki stymulują organizm do wytwarzania większej ilości testosteronu, co przekłada się na większą witalność, większą siłę, działanie anaboliczne, czyli mięśniotwórcze oraz znacznie lepszą potencję.

Kwas d-asparaginowy dodatkowo bardzo dobrze wpływa na układ nerwowy, a efekty jego działania pojawiają się bodaj najszybciej ze wszystkich składników.

Już te trzy składniki mogłyby sprawić, że poziom testosteronu wzrośnie w twoim organizmie. Jednak dzięki pozostałym składowym, działanie Testolanu jest wybitnie efektywne i wyraźnie zauważalne w krótkim okresie czasu.

Najsilniejsze naturalne energetyzery

Do tej grupy zaliczylibyśmy korzeń maca, korzeń żeń-szenia koreańskiego i związek o nazwie fosfatydyloseryna. Maca i żeń-szeń są tradycyjne uznawane również za silne afrodyzjaki i eliksiry młodości. W badaniach dowiedziono że bardzo silnie wpływają na męskie organizmy. Chronią je, witalizują i zabezpieczają przed skutkami spadku poziomu testosteronu.

Fosfatydyloseryna – odkryta została stosunkowo niedawno, właściwie niedawno przebadano jej rolę w organizmie. Na podstawie badań stwierdzono, że przede wszystkim jest ona świetnym środkiem wspomagającym wykorzystanie energii dostarczanej wraz z pokarmami. Szczególnie dobrze wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, ale też na przepływ krwi w naczyniach krwionośnych i jakość krwi.

Najsilniejsze naturalne eliksiry młodości

Do tej grupy zaliczylibyśmy nasiona granatu, witaminę E i witanię ospałą. A to dlatego, że są one źródłami dużych ilości przeciwutleniaczy. W związku z tym spowalniają wyraźnie procesy starzenia.

Jednak w rzeczywistości spektrum ich działania jest znacznie szersze.

Przykładowo witania ospała bardzo dobrze działa na układ immunologiczny, wzmacnia mięśnie i reguluje poziomy hormonów we krwi.

Witamina E bardzo dobrze wpływa na płodność.

Natomiast nasiona granatu są bardzo zdrowe dla prostaty. Są też afrodyzjakami, czyli podnoszą libido i zwiększają sprawność seksualną.

Składniki których również nie mogło zabraknąć

Te substancje trudno nam było zaklasyfikować do którejś z powyższych grup. Są to magnez i ekstrakt z czarnego pieprzu. To o tyle istotne, że pierwszy z nich jest praktycznie pierwiastkiem życia i przy jego niedoborach spada wydajność wszystkich procesów fizjologicznych włącznie z procesami zachodzącymi w obrębie układu nerwowego. Ten drugi natomiast ma  działanie anaboliczne, znacząco poprawia wytrzymałość i jest świetnym środkiem przeciwzapalnym.

Czego spodziewać się po Testolanie?

Przede wszystkim efektu testosteronotwórczego (możesz zwiększyć poziom testosteronu). Jednak to niewiele ci powie, dlatego ważne jest byś wiedział, że testosteron (a więc i Testolan):

  • Odpowiada za wszystkie cechy płciowe i szeroko rozumianą męskość, to jest aktywność, witalność, przebojowość, chęć do działania, zdolność radzenia sobie z przeciwnościami losu.
  • Dzięki niemu twoje mięśnie są silne i wytrzymałe. Jeśli trenujesz dochodzi do przyrostów masy mięśniowej, jeśli nie trenujesz masa mięśniowa nie zanika tak szybko jak mogłaby zaniknąć przy niskim poziomie testosteronu.
  • Testosteron zabezpiecza cię przed chorobami typowo kobiecymi na przykład przed osteoporozą. Sprawia, że wolniej się starzejesz, że dłużej jesteś aktywny, że masz chęć do życia i jesteś w stanie cieszyć się życiem.
  • Wreszcie to testosteron odpowiada za twoją seksualność. To dzięki niemu możesz uzyskać erekcję. Dzięki niemu możesz utrzymać erekcję. Dzięki niemu możesz przeżywać silne orgazmy i dzięki niemu możesz dawać satysfakcję partnerce.

Po >>> Testolanie nie możesz spodziewać się właśnie takiego działania. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz przyjmował go regularnie.

Kiedy sięgnąć po Testolan?

Zawsze wtedy, gdy zauważysz, że twoja aktywność spada. Masz mniej wigoru, mięśnie tracą gęstość i objętość, masz mniej siły, tracisz ochotę na różne aktywności i chęć do walki, chęć do działania i oczywiście zawsze wtedy, gdy masz problemy w swoim życiu seksualnym.

Z jednym zastrzeżeniem. Jeśli masz powyżej 30 lat najprawdopodobniej poziom testosteronu w twoim organizmie już spadł na tyle,  że przyjmowanie boostera na pewno ci nie zaszkodzi, bo opóźni nadejście kryzysu wieku średniego. Skorzystasz na pewno wtedy, jeśli będąc po trzydziestce intensywnie ćwiczysz na siłowni. Bo testosteron ma silne działanie anaboliczne.

Po 40 czy 50-tce tym bardziej warto posiłkować się tym suplementem.

Na pewno nie powinni sięgać po niego dwudziestolatkowie z racji tego, że ich organizmy nie są jeszcze stabilne hormonalnie. Co prawda z badań wynika, że już od 20-go któregoś roku życia poziom testosteronu zaczyna się stopniowo obniżać, jednak do wyraźnie zauważalnego spadku dochodzi dopiero w okolicach trzydziestki.

Gdzie kupić Testolan i czy warto?

Oczywiście, że warto pod warunkiem, że jest taka potrzeba. Jeśli czujesz, że przyda ci się zwiększyć poziom testosteronu sięgaj po niego śmiało.

Testolan najlepiej kupić w sklepie producenta pod adresem >>> Testolan.pl.  Robiąc tam zakupy uzyskasz też gwarancję satysfakcji, dzięki czemu wydane przez ciebie pieniądze będą bezpieczne. Bo jeśli nie zauważysz efektów możesz postarać się o ich zwrot. Szczegóły tej gwarancji są >>> opisane tutaj.

Producent udostępnia też możliwość zakupu Testolanu w bardzo korzystnych pakietach cenowych. I spokojnie w przypadku tego suplementu możesz zrobić zapas na kilka miesięcy. Sprawdź >>>> tutaj szczegóły, dostępność i cenę pakietów.

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki