Home » Recenzje » Thyrolin na pobudzenie pracy tarczycy i objawy niedoczynności

Thyrolin na pobudzenie pracy tarczycy i objawy niedoczynności

thyrolinOsoby chore na niedoczynność tarczycy wciąż mogą mieć problemy z doborem suplementów. Zbyt wiele różnych ziół, witamin, minerałów należałoby brać, by możliwie najlepiej zmniejszyć objawy. Na szczęście niedawno pojawił się u nas produkt, który może okazać się świetnym rozwiązaniem. To >>> Thyrolin. Suplement, który działa kompleksowo, bo zarówno stymuluje pracę tarczycy, jak i dodatkowo poprawia niektóre te procesy fizjologiczne, które dokuczają chorym najbardziej.

Thyrolin – składniki

To składniki determinują właściwości suplementu, dlatego o nich opowiemy na początku.

W Thyrolin znajdziesz niespotykaną gdzie indziej mieszankę, zawierającą: l-tyrozynę, ekstrakt z morszczynu, ekstrakt z lucerny siewnej i ashwagandhy, ekstrakt z imbiru, witaminy B2 (ryboflawina), B5 (kwas pantotenowy), B6 i B12, selen, cynk i bioperynę. 

Zacznijmy od tego ostatniego składnika – to specjalny ekstrakt z piperyny (szerzej pisaliśmy o nim w artykule o Piperinox i piperynie), który oprócz właściwości przyspieszających metabolizm i energetyzujących, ma jedną cenną własność. Mianowicie poprawia przyswajalność innych składników preparatu. Tę właściwość bardzo szeroko wykorzystuje przemysł farmaceutyczny i nieliczni producenci suplementów. W Thyrolinie znajdziesz właśnie ten składnik i między innymi dzięki niemu suplement osiąga niesamowitą skuteczność.

L-tyrozyna

L-tyrozyna jest prekursorem hormonów wytwarzanych przez tarczycę. Innymi słowy to z niej one powstają. Gdy tarczyca nie ma dostępu do l-tyrozyny nie osiąga pełnej sprawności i objawy niedoczynności nasilają się. L-tyrozyna jest aminokwasem, można więc dostarczyć jej sobie z pożywieniem. Jeśli popełniasz jakieś błędy dietetyczne może ci jej zabraknąć, stąd i suplementacja czasem może być dobrym rozwiązaniem.

Morszczyn pęcherzykowaty

Morszczyn pęcherzykowaty to jedno z najlepszych naturalnych źródeł jodu. Jod z kolei jest pierwiastkiem niezbędnym do tego, by tarczyca funkcjonowała prawidłowo. Nie bez powodu obecnie zaleca się spożywanie jodowanej soli. Osoby z niedoczynnością powinny też często bywać nad morzem. Wszystko to z powodu jodu, którego podaż w diecie okazuje się niewystarczająca. Morszczyn doskonale uzupełnia ewentualne niedobory.

Lucerna siewna

Jest bardzo dobrym źródłem witamin i minerałów. Przede wszystkim jednak bardzo dobrze wpływa na trawienie oraz metabolizm. Ma działanie przeciwzapalne, obniża poziom cukru i poziom cholesterolu. To ostatnie jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na niedoczynność. Bo chorobie tej bardzo często towarzyszy hipercholesterolemia oraz insulinooporność.

Ashwagandha

To zioło o wielu zastosowaniach. Ważne by wiedzieć, że ma ona między innymi zdolność do podnoszenia poziomu tyrozyny i poprawy poziomu hormonów tarczycowych. Dodatkowo jedną z najcenniejszych jej właściwości jest pozytywny wpływ na nastrój. To naturalny antydepresant o działaniu przeciwlękowym. Ashwagandha ma też działanie przeciwzapalne.

Imbir

Imbir działa pobudzająco, termogenicznie, energetyzująco, przyspiesza metabolizm. Ma też właściwości przeciwzapalne i wpływa na poziom cukru we krwi. Jest bardzo polecany osobom cierpiącym na niedoczynność tarczycy. To przyprawa wręcz stworzona dla nich.

Witaminy z grupy B

Każda z witamin zawartych w Thyrolin wpływa na tarczycę pośrednio lub bezpośrednio. Wszystkie są niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego i dokrewnego. Te witaminy pomogą ci uporać się z obniżoną sprawnością intelektualną i zniżką nastroju.

Selen i Cynk

To obowiązkowe pozycje w suplementach na tarczycę, aczkolwiek nie zawsze pojawiają się w nich jednocześnie. Selen poprawia pracę tarczycy bezpośrednio, z kolei cynk jest niezwykle ważny dla metabolizmu.

Thyrolin – właściwości i działanie

Jak widzisz wszystkie składniki Thyrolinu pośrednio lub bezpośrednio wpływają na tarczycę, ogólne samopoczucie i zdrowie. Oto jakie objawy pozwolą ci zwalczyć przy regularnej suplementacji (efekty powinnaś / powinieneś zabserwować już po tygodniu):

  • Apatia, zmęczenie, ospałość – powinny zniknąć bardzo szybko, bo Thyrolin doda ci energii psychicznej i fizycznej.
  • Zły nastrój, depresja, chandra, stany lękowe – to na pewno ulegnie zmianie, nastrój się poprawy a lęki powinny zniknąć dzięki ashwagandzie.
  • Uczucie chłodu, niski poziom energii – Thyrolin na pewno cię rozgrzeje i doenergetyzuje.
  • Nadwaga, nadmiar płynów w organizmie – twój metabolizm przyspieszy, a organizm pozbędzie się płynów i przestanie magazynować je w nadmiarze.
  • Lepsze wyniki krwi – poprawa w poziomie cholesterolu i glukozy.
  • Ogólnie lepsze samopoczucie i zdrowie.

W rzeczywistości Thyrolin pomoże ci uporać się i z innymi objawami. Jeśli zauważyłaś / zauważyłeś u siebie np. wypadanie włosów, albo pogorszenie stanu skóry – to o ile są one efektem niedoczynności, dzięki suplementacji stan skóry i włosów powinien ulec znaczącej poprawie. Wszystko dlatego, że Thyrolin autentycznie stymuluje pracę tarczycy.  A ponieważ tarczyca jest odpowiedzialna za wiele procesów fizjologicznych – przebieg wszystkich tych procesów ulegnie poprawie.

I na koniec jedna ważna uwaga:

Thyrolin to suplement, który z powodzeniem może być stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. I chociaż to u kobiet najczęściej występuje niedoczynność, mężczyźni też na nią czasem chorują. I oni również mogą skorzystać na suplementacji Thyrolinem.

Dostępność w Polsce (gdzie kupić Thyrolin?)

Suplement jest sprzedawany w całej Europie i został legalnie wprowadzony do obrotu zarówno w Polsce jak i w UE.

W tej chwili najlepszym miejscem zakupu jest oficjalny sklep pod adresem >>> Thyrolin.pl.

Możesz tam również kupić taniej próbne opakowanie, sprawdź >>> Thyrolin.pl – Oferta Specjalna.

Producent udziela na produkt gwarancji.

Recenzję osoby, która Thyrolinu używała i opinie (komentarze) znajdziesz tutaj.

Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on FacebookEmail this to someone

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opisane Składniki